Warning: Declaration of SLB_Lightbox::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /usr/home/bearstudio/domains/fotografiazwierzat.com/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 7 Warning: Declaration of SLB_Themes::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /usr/home/bearstudio/domains/fotografiazwierzat.com/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.themes.php on line 9 Fotografiazwierzat.com - blog czyli co nowego u nas. Warning: Declaration of SLB_Content_Handlers::get() should be compatible with SLB_Base_Collection::get($args = NULL) in /usr/home/bearstudio/domains/fotografiazwierzat.com/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.content_handlers.php on line 281
29 lip

Pomóżmy bezdomnym kociakom!

OTOZ Animals Krosno apeluje o pomoc w zakupie mokrej karmy dla kociaków, które znajdują się pod ich opieką.

„Sezon na kociaki w pełni. Ich liczba stale wzrasta a chętnych do adopcji brak. Na dzień dzisiejszy pod naszą opieką znajduje się 45 KOTÓW (głównie maluchów, a 5 kolejnych jest „w drodze”). Jesteśmy wdzięczni naszym nielicznym Domom Tymczasowym (w porywach do 10), które oprócz kotów tymczasowych mają również swoje zwierzeta że przyjęły pod swoją opiekę aż tyle kociaków. Ale wiadomo, że poza dachem nad głową dorastające kociaki potrzebują pożywnego jedzenia. A jedzą sporo. ” 

Karmę można zostawiać w: 

  •  Gabinet weterynaryjny VET-MEDICA ul. Ściegiennego 6
  •  Gabinet Weterynaryjny TYGRYSEK ul. Bursaki 38 (naprzeciw Hali Sportowej)
  • - Sklep Zoologiczny FOLWARK ZWIERZĘCY ul. Kisielewskiego 4 (kwadraciak na Guzikówce)
  •  Sklep Zoologiczny w Miejscu Piastowym ul. Krośnieńska 89 (naprzeciw OBI)
  •  Centrum Zoologiczne ALBRAT ul. Wojska Polskiego 11
  •  Centrum Zoologiczne ALBRAT ul. Lewakowskiego 3
  •  Siłownia ARKONA ul. Grodzka 45c („stary szpital”)

Możemy również umówić się na odbiór karmy w dogodnym miejscu. Można wysłać też paczkę na ustalony adres albo wpłacić grosik na nasze konto. 

OTOZ “Animals” Inspektorat w Krośnie
nr konta: 14 1240 2311 1111 0010 5559 4850
z dopiskiem: cele statutowe – karma

Pomyśleliśmy, że też możemy włączyć się do tej akcji. Każdy kto chciałby wesprzeć zbiórkę może zamówić sobie u nas tapetę na swój monitor z kalendarzem na wybrany miesiąc, lub na cały rok (to już tylko i wyłącznie Wasz wybór). Polega to na tym, że wybieracie sobie dowolne nasze zdjęcie (z naszego portfolio lub fanpage), w mailu  podajecie nam swój wybór, wymiary (rozdzielczość) monitora i jaki miesiąc chcielibyście mieć na takim zdjęciu. Koszt takiej tapety to 10 zł, za które my kupujemy karmę dla kociaków, a zdjęcie paragonu wysyłamy Wam w odpowiedzi, żebyście mieli dowód na to, że Wasze pieniądze naprawdę pomogły tym kotom. Przykład takiej tapety podajemy na zdjęciu.

To co? Wchodzicie w to? My jesteśmy do Waszej dyspozycji. Pomyślcie. Nie dość, że 10 zł to naprawdę niewiele, to jeszcze nie musicie nawet wychodzić z domu, żeby pomóc, a satysfakcja z tego, że pomogliście? Chyba nie trzeba o niej pisać…Zapraszamy do zakupów.
POMÓŻMY TYM KOTOM I LUDZIOM, KTÓRZY NIE POZWOLILI IM UMRZEĆ…

Untitled-1

508 901 368
info@fotografiazwierzat.com
fotografiaziwerzat.com 2014 - wszelkie prawa zastrzeżone